WEB TASARIM

WEB TASARIM

Günümüzde şirketler kendilerini ve ürünlerini, hizmetlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek için web tasarım üzerine çalışmaları tercih etmekteler. Web Tasarım firmanın yeni bir mağazası gibi düşünebilir.. Bu mağazaya dilerse kendisi, dilersede işten anlayan bir yakını, daha profosyonel çalışmak istersede bir uzman yardımı ile web sitesini yönetebilir ; ürünlerini hizmetlerini kullanıcılara ulaştırabilir. Web tasarım maliyeti normal bi mağaza açmaktan hem daha ucuz hemde daha az iş gücü gerektirir. Düşünsenize günde 1 milyon kişinin girebildiği bi mağazanız var ve ve mağazada sadece bir kişi çalıştırıyorsunuz.. Kira yada elektrik su yemek sigorta gibi giderlerinizde yok.

Tabi ki Web Tasarım'ı bu kadar cazip yapan şeyler varken bir web site açıp burdan satış yada tanıtım yapmak bir " dükkan " açmaktan çok daha cazip. Fakat web tasarım ciddiye alınması gereken bir sektör ve bu sektörde çalışan firmalar yada freelance insanlarda pek güvenilir tipte değil.. ( bizim değil müşterilerimizin genel kanısı )

Web Tasarım firmaları arasında seçim yapmak aslında çok kolay.. Referanslarına bakmak, yada sektörde kaç senedir olduğunu incelemek yeterli olacaktır. Seo Dizayn Web Tasarım konusunda 16 Senelik bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Birçok yerli şirketin web tasarım hizmetini veren SeoDizayn bu konuda sizede yardımcı olacaktır.

Web Tasarım Fiyatlarını Etkileyen Faktörler. Web Tasarım Bilişim Firmaları Arasında
Web Tasarım İncelikleri

Web Tasarım İncelikleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile Web tasarım kurallarıda tekrar yazılmaya devam etmektedir.  Tabi bu gelişmeleri yakından takip eden Web Tasarım firmaları ayakta kalmakta. Diğer firmalar birer birer piyasadan silinmekte yada Wordpress, Joomla gibi hazır yazılımlar tercih ederek Web tasarım konusundaki eksikliklerini başkalarının yaptığı yazılımlarla kapatmak istemekte. Özelliklede güncel tasarımlar hazırlayan firmalar müşterlerine verdiği doğrudan ( kurumsal ) seo ile bir çok firmanında önüne geçmekteler.

W3C Kuralları 

Web Tasarım denetlenebilir kontrol edilebilir uygulamalardır.. Hatta siz bile herhangi bir tarayıcı ile web sayfanıza girip ekranda boş bir alana tıklayip " sayfa kaynağını göster " seçeneği ile sayfanızın hangi kodlarla yapıldığını, yada web programlama hizmetinizin nasıl html çıktısı verdiğini görebilirsiniz. Web sayfaları başta Google olmak üzere arama motorları tarafından sürekli ziyaret edilmekte ve Arama motorlarının Dataları arasına kaydedilmektedir. Bu kaydın doğru ve eksiksiz yapılabilmesi adına bazı kurallar vardır.. Html yapısında uygulanması gereken kurallar.. Bu kurallara uygun web sayfalarının temelde amacı arama motorlarının doğru görmesinden ziyade müşterilerin her tarayıcıda doğru bir şekilde görüntülemesidir. 

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım fiyatları konusunda temel bi fiyat aslında yok.. Hani şu fiyata şu web sayfası yapılır diye tabire oturtulmayacak kadar ucu açık bir sektör. Web Tasarım yaparken en önemli değişken Site sahibinin isteyecekleridir. Yada programama kullanıp kullanılmayacağıdır. Tam bir fiyat vermek zor olsada minimum ve maximum fiyat vermek tabiki mümkün. En ucuz web tasarım BİZDE 1.000.00 TL den başlamakta 15.000.00 TL ye kadar çıkabilmektedir. 15 Bin TL Üzerindeki projeleri firma prensibi olarak almamaktayız. Ucu çok açık ne olduğu belli olmayan projeleri yada Pornografik, Yasa dışı siteleri yapmamaktayız.

Web Tasarım fiyatlandırmasında aslında temel etken harcanan emektir. Müşterilerimize anlatmaya çalıştığımız en temel konu bir projenin her fiyatta yapılabileceğidir. Sonuçta harcanan sadece emek ve zaman olduğu için herkez emeğini yada zamanını farklı ücretlere satabilmektedir. Yada emeğinden zamanından olabildiğince kısarak 5.000.00 TL lik projeyi 500 TL ye yapabilmekte ( yapmak denirse ismine ) Biz aldığımız projelerde zaman ve maliyet dengesini tam kurmakta ucuz web tasarım hizmeti vereceğiz diye ne müşteriyi zor durumda bırakmayı nede arkamızdan küfür ettirmeyi hoş görmüyoruz.. Bu yüzden en uygun basit web satfalarında temel seo alt yapısınıda barındırır şekilde 1000 TL'den başlatıyoruz. 

Web Tasarım Fiyatları Herkese Eşittir. Yurt Dışından Gelen İnsanlara Geldikleri Bölgenin Para Birimi İle Fiyat Verilmemektedir. Normal Bir Web Sitenin Tasarım Maliyeti Askari Ücretle Eşit Tutulur. Web Sitesi Özel Yazılım İle Hazırlanır.
Web Tasarım İncelikleri

Web Tasarım Hizmeti Paketleri Ortak Özellikler

Yaptığımız tüm sayfalarda verdiğimiz hizmetler :

  1. En güncel web platformu kullanılır.
  2. Adres Telefon sosyal medya hesaplarına yer verilir
  3. HTML5 sayfa yapısı kullanılır
  4. CSS3 Stil yapısı kullanılır.
  5. Responsive ( tablet ve telefonlara uyumlu tasarım ) 
  6. Whatsapp'a yaz ve Telefonla Ara butonlarına yer verilir
  7. w3c kurallarına göre hazırlanır.
  8. Yönetim paneli yazılımı ile teslim edilir. ( kod bilgisi gerektirmez )
  9. Seo altyapısı kurumsal seo barındırır.

WEB TASARIM konusunda da hizmet veren firmamız SEODİZAYN yaptığı çalışmaları dünya genelinde ki trendelere uyacak şekilde üç başlıkta toplamaktadır. 

1 - Kişisel Web Siteleri

2 - Kurumsal Web Siteleri

3 - E-Ticaret Alışveriş Siteleri

Fiyatlandırma da Tabiki Bu Üç Seçeneğe Göre Yapılmaktadır..  

WEB TASARIM denince aklınıza sadece bir web sitesi arayüzü değil aynı zamanda firmanızın yada profilinizin en doğru şekilde yansıtılması gelmelidir. Kullanılacak görseller profosyonelce seçilmeli, içerik yazılırken hem google seo alt yapısı düşünülerek yazılmalı Title Descreption gibi alanlar özel ilgi ile doldurulmalıdır. 

Ayrıca WEB TASARIM uygulanırken yönetim paneli yazılımları ile tüm alanların kontrol edilebilmesi sağlanarak arayüz üzerinden sizinde tasarıma müdahaleniz yapılabilmelidir. Hazır web uygulamaları KULLANILMAYARAK yönetim panelinin basitliğide sağlanmalıdır..

Tüm bu konularda ve fazlasında uzman olan ekibimiz ile yaptıracağınız tasarımlar kısa sürede google seo yaptırmadan sadece seo alt yapısı ile bile üst sıralarda yerini almaktadır..

Web Geliştirme Yapılırken Seo İçin Geliştirme Yapılmaktadır. Var Olan Sayfanız Saatlik Maliyetle Hesaplanıp Düzenlemesi Gerçekleştirilir. Seoya Uyumlu Hale Getirilerek Sayfanız Google'da Üst Sıralara Çıkabilir.

Web Tasarım & Geliştirme Seodizayn Türkiye

Web geliştirme hizmeti sunan firmamız Seodizayn, Türkiye'de web geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Web geliştirme hizmetleri Türkiye'de fiyatları ile birlikte bu sayfada. Türkiye'de birçok web geliştirme şirketi var fakat Seo Dizayn'ın bu şirketlerden farkı; PHP yazılım dilinde yaptığı projeleri Türkiye'un en ucuz fiyatlarına yapmasıdır.

Slogan alanında da yer aldığı gibi firmamız Seo Dizayn'ın sloganı : " Siz hayal edin, Biz yapalım "dır. Web geliştirme projelerinde en önemli konu, web geliştirme projesini yürüten şirketin ne kadar tecrübesi olduğudur. Web geliştirme projeleri tecrübe gerektirir. Türkiye'da web geliştirme hizmetleri satın almadan önce, web geliştirme hizmetini veren şirkete mutlaka daha önce yaptığı projeleri sorun. Web geliştirme hizmetinde hangi yazılım dilini kullandığını sorun.

Web geliştirme hizmeti birçok yazılım dilinde yapılabilir. Örneğin PHP, ASP, .NET, PERL vb.. Bu yazılım dillerinden hangisini seçeceğinize tabiki siz karar vereceksiniz. Fakat Türkiye'de web geliştirme hizmeti satın almadan önce bilmeniz gereken, hangi yazılım dilinde, ne kadar fiyatlara web geliştirme hizmeti satın alabileceğinizdir. Web geliştirme fiyatları Türkiye'da : günlük 500 TL ile Günlük 750 TL arasında değişmektedir.

Web Tasarım Hizmeti

İnternet üzerinde görüntülerinin web sitelerinin tasarımını ifade eden web tasarım uzun yıllardır hayatımızın bir parçası haline geldi. Geçmişte yazılım geliştirme olarak anlatacağımız bu kavram son yıllarda web sitesi geliştirme ve geliştirilen web sitelerinin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade etmektedir. Masaüstü tarayıcılar için web site yazılımı geliştirme durumu bu gün mobil cihazlar ve tabletleri de içine almaktadır. Bir web tasarımcısı tarafından sitenin düzeni, estetik açıdan görünümü gibi kavramlar üzerine çalışılmaktadır. Görünüm kullanılan renkler, yazı tipi ile ilgilidir. Düzen ise sınıflandırma ve bilginin nasıl yapılandırıldığı ile alakalı bir durumdur. İyi tasarlanmış bir web sitenin kullanımı oldukça kolaydır. Görünüm açısından estetiktir. Ayrıca kullanıcı grubu, marka ya da faaliyet gösterilen sektör ile birebir uyumludur.Düzen

Reklam, metin ve grafiklerin sitede düzenli bir şekilde yer alması gerekiyor. Ayrıca web tasarım dünyasının kilit noktalarından bir tanesi de kullanıcıların aradıkları bilgilere ilk bakışta ulaşmasıdır. Web sitelerinin yapılış amacı kullanıcılara yarar sağlamak olduğundan kullanıcı deneyimini artıracak düzenli tasarımlar geliştirilmelidir.

Renk

Renk seçimi de tasarımda önemli bir konu olmasına karşın bu karar amaç ve müşteriye bağlıdır. Güvenli renkler tercih edilerek organizasyonun, markanın ya da sektörün kurumsallığı ortaya konabilir ve tanınırlık sağlanabilir. Siyah beyaz tasarımlar olabileceği gibi amaca göre çok renkli tasarımların oluşturulması da mümkündür.

İçerik

Görseller ve metinler yolu ile kullanıcı mesajlarının geliştirilmesi amacı ile oluşturulan içeriklerde kullanıcı hedef alınmalıdır. Alakalı ve yararlı içeriklere yer verilmesi, aram motorları için içeriklerin optimize edilmesi ve alakalı anahtar kelimelerin kullanılması gerekiyor. Ayrıca içeriklerin uygun uzunlukta olması da önemli bir konudur.

Yazı tipi

Web site tasarımı geliştirilirken çeşitli yazı tiplerine yer verilebilir. Fakat okunması zor olan renkler kullanıcı deneyimini azaltacaktır. Bu sebeple web uyumlu yazı tipleri tercih edebilirsiniz.

Grafikler

Logolar, simge ve küçük resimlere web sitelerinde yer vermek gerekiyor. Kullanım kolaylığı sağlamak için bu grafiklerin sitenin yükleme hızını düşürmeyecek tarzda seçilmesi gerekiyor.


Birçok web sitesi tasarımcısı tarafından yapılan hata tam da bu noktada gözlenmektedir. Önemli olan sektör ya da markaya ait bilgilerin kullanıcıya ulaştırılmasıdır. Web sitesi tasarımcının imzasını kalite olarak ifade etmelidir. Bu gün pek çok web sayfasının ciddi yazılımlar içermediği, işlevselliğin ise basitliğe odaklandığı göze çarpmaktadır. Bu durum sitede kullanıcıların dikkatini dağıtacak herhangi bir gereksiz bilgiye yer verildiğini gösterir ki bu bir web sitesi için çok avantajlı bir durumdur. Web tasarım yapan firmanın çıktısının temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanmak ve güven kazanmaya teşvik edecek bir site yaratmaktır. Kullanıcı hayal kırıklığına uğramamalı ve onu hayal kırıklığına uğratacak potansiyel noktaların kaldırılması çok kritik bir durumdur.
Google web sitelerini sıralarken pek çok hususa dikkat etmektedir. Bunlardan bir tanesi de sitenin hem masaüstü hem de mobil cihazlar ile uyumlu versiyonunun bulunmasıdır. Buna duyarlı ve uyarlanabilir site adı verilmektedir, ki biz sektörde responsive tabirini kullanıyoruz. Duyarlı tasarımlarda belirleyici olan nokta, web sitesinin içeriğini yaygın ekran boyutları ile eşlemesidir. Kullanıcı güveni ve etkileşimini korumak için yapılan bu siteler aynı zamanda cihazlar arasında da tutarlı bir düzen oluşturmak noktasında önem arz etmektedir. Duyarlı tasarımların sorun yaratmaması adına tasarımların kontrolü yapılmalıdır. Şayet firma içerikten de sorumlu ise bu durumda bitmiş ürünlerin kontrolünü yapmak daha kolay olacaktır. 


Prestijli ve Profesyonel Web Tasarımı ve Yazılımı
Firmalar tarafından oraya konulan ürünün temel bileşenlerinden bir tanesi de web sitesinin etkili ve verimli olmasının yanı sıra görsel açıdan da hoş bir görünümü olmasıdır. Şayet geçmiş yıllarda hazırlattığınız bir web tasarımı varsa, firmanızın bu rekabette öne geçmesi ve kullanıcı trafiğinin artırılması amacı ile sitenin bu demode görüntüsünden kurtulması gerekir. Yüksek kaliteli bir görüntü sağlamak için görsel algı bilgisi yüksek ekibe sahip bir firma ile işbirliği yapmak gerekiyor. Algısal yetenek ölçülerinin örneklendirilmesi, vizyon anlayışı için gerekli bir durumdur. 
Belirli ilkeler tarafından yönlendirilen toplama ve estetik süreci olan web tasarımı, pek çok ögeden oluşmaktadır. Profesyonel bir tasarım için bir sitede aşağıdaki ögelere dikkat edilmelidir;


Kullanıcı Dostu Web Tasarımı
Gezinme, multimedya, uyumluluk, teknoloji ve etkileşimli kelimelerine web sitesinde yer verilmelidir. Sitenin mimarisi, gezinme araçları ve menüler kullanıcıların aradığı kriterlere uygun olarak hazırlanmalıdır. Tasarımda konu ve sektör ile ilgili video, ses uyaranları vb. yer almalıdır. Ayrıca zamanda web siteleri tüm işletim sistemleri ve tüm cihazlar ile uyumlu olmalı, teknolojik gelişmeler hareket ve yenilik katması amacı ile siteye eklenmelidir. Taze, dinamik ve profesyonel bir web tasarımı için kullanıcı katılımı da sağlanmalıdır. Bu sebeple web sitelerine anketler, yorum kutuları vb. eklenmelidir. 


Bu gün fiziki mağazaların ve işletmelerin yerini dijital dünyada boy gösteren web siteleri almıştır. Bu rekabet ortamında var olabilmek, rakiplerinizi sollamak ve sektörde boy gösterebilmek için sizlerin de bir web siteniz olmalıdır. İşletmelerin daha çok ziyaretçi çekmesini, markaların daha fazla kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayacak olan bu siteler aynı zamanda güzel tasarımların ötesinde olmalıdır. Hazırladığımız web siteleri görselliğin yanı sıra site ziyaretçilerini müşteriye dönüştürmek için tasarlanıyor. Eksiksiz bir strateji ile oluşturduğumuz bu web siteleri ürün ya da hizmetle ilgili detaylı bilgi sunmasının yanı sıra araştırmacıları alıcıya dönüştürme noktasında da yüksek performans vaat ediyor. Web tasarım, SEO, logo tasarımı, internet pazarlamacılığı, sosyal medya danışmanlığı, site desteği vb. konularda sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Web tasarım hizmetlerinde çeşitlilik sunan firmamız neye ihtiyacınız olduğu konusunda öngörülü bir şekilde davranıyor ve sizleri hayal ettiğinizden de fazlasına ulaştırıyor. Yeni bir projeye başlamak ne denli göz korkutucu ise tüm bu riskleri alıyor ve size her adımda yardımı oluyoruz. Yeni bir web site kurulumu, alan adı, tasarım, yazılım, içerik ve SEO gibi hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda var olan web sitelerinizi bu güne uyarlıyoruz. Kullanıcı dostu web siteleri dijital dünyanın hava sahanız olması için en büyük etkendir. Sizler de bu hizmetlerden yararlanarak bu global dünyanın bir parçası olun ve rekabet ortamında üstün bir başarı elde edin. Hemen firmamız ile iletişime geçerek tasarım noktasında detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Web Tasarım Seçeneklerimizin Detaylarına ve Fiyatlandırmasına.. 

Aşağıdaki Üç Seçenekten Size Uyan Paketi Seçerek Fiyatlandırma ve Diğer Detaylar Hakkında Bilgi Alabilir ve Sipariş Verebilirsiniz.. 

Kişisel Web Sitesi Tasarımı

Kişisel Web Sayfası Tekliflerimiz. Kişisel Web Sayfalarının Özellikleri ve Kişisel Web Sayfası Ücretleri Bu Başlık Altında

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Sayfası Tekliflerimiz. Kurumsal Web Sayfalarının Özellikleri ve Kurumsal Web Sayfası Ücretleri Bu Başlık Altında

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Siteleri, Fiyatları, E-Ticaret Sitesi Özellikleri ve Birçok Detay Bu Başlık Altında SeoDizayn Farkı ile

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım fiyatları konusunda Şirket politikamız ve web tasarım fiyatları bu sayfamızda. Sizde web tasarım hizmeti almak istiyor fakat fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TAGs

Yorum Yaz

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Google Adwords Kalite Puanı

Google Adwords Kalite Puanı Nedir ? Ne İşe Yarar. Kalite Puanını Arttırmak İçin Neler Yapılmalı.. Hepsi Bu Makalemizde

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma

Google Seo ve Web Dizayn İşlerinizde Neden Güvenli Firmalar Seçmelisiniz Bi Kaç Sebeble Anlatmak İstiyoruz. Yazımızı Okuduktan Sonra Sizde Bizi Seçeceksiniz.. Emin Olun..

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz