SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Eskiden Sadece E-Ticaret Siteleri İçin Bankaların Talep Ettikleri SSL Serrifikası Artık Her Site İçin Önemli Hale Gelmiştir.. 

Özelliklede İçerisinde Kullanıcı Girişi, Kayıt, Arama, Ödeme Sayfası vb Sayfaları Olan Sitelerde İnternet Tarayıcıları " Güvenli Değil " İbarerisini Koymakta ve Kullanıcıyı Güvenli Olmadığı Konusunda Uyarmaktadır..  Peki SSL Sertifikası Nedir ; SSL Secruty Socket Layer Bağlantınızın Bir Uçtan Bir Uca Şifrelendiği Anlamını Taşımaktadır. Ayrıca SSL Serfikalarının Verdiği Güvenceler Sayesinde Kullanıcıların Başına Gelebilecek Kötü Sonuçlarda Para İadesi Garantisi de Verilmektedir.. Tabi Koşulları Filan İtibari ile Çok Zor :) 

SSL Sertifikası Tamamda Site Bizim İçin Neden Gerekli Diyorsunuz Değilmi ?

Çok Basit : Google Böyle İstiyor :) 

Buna sebeb olarak birsürü şey söyleyebiliriz ama temelde sitenize giren kullanıcıların güvenliği google açısından önemlidir. Google sitenize kullanıcı gönderirken size güvenmeli ve ziyaretçinin başına kötü bişey gelmeyeceğini bilmelidir. Aslına bakarsanız bu google ın imajı için önemlidir. Düşünün google sizin olsun, bir kullanıcı arama yaptı, ona en uygun olan siteye yönlendirdiniz.. Sitede virüslü..Gönderdiğiniz kullanıcının kredi kartı bilgileri filan çalındı.. adamın başına gelmeyen kalmadı.. Sizin imajınız ne olurdu ? Maliyetler açısından çok büyütülecek bi işlem değildir..

Birçok çeşiti Vardır bu çeşitler arasındaki temel farklar ; belge gerektirip gerektirmediği, subdomain desteği yada desteklememesi, verdiği güvenceler vs... Müşterilerimizin bizden talep etmeleri durumunda 10 dolardan başlayan SSL Serifikaları 1000 $ a kadar çıkabilmektedir.. En uygun SSL serfikası kurulum desteği ile beraber 15 $'a gelmektedir. Hızlı bir şekilde kurulup teslim edilmektedir. Ayrıca kendi yaptığımız web siteleri içinde bu desteği ilk yıl ücretsiz sunmaktayız.. 

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Konular

Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 09 / 12
  2018
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi
 • 16 / 07
  2018
Hazır Web Siteleri
 • 18 / 01
  2019
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA