Google Seo

Arama motorları arasında google'ın yeri şüphesiz en başta gelmektedir. Google bugüne gelene kadar yaptığı çalışmalar ve geliştiriciliği ile arama motorları arasında zirveye çoktan oturdu.. Bu çalışmalar sadece google'ın hayatımızdaki en önemli arama motoru olmasına yönelik değildi şüphesiz.. En azından netice en iyi olmaya yönelik olsada kullanılan araçlar daha çok web tasarımcıların daha doğru ve daha düzgün web siteleri yapmaya yöneltmekte.. 

Örneğin geçmişten gelen meta tag ( anahtar kelime ) yapısının kaldırılması ; sahtekarlık ve hile ile öne çıkmaya çalışan web yöneticilerinin önüne geçerek google aramaları yapan insanların daha doğru sitelere yönlendirilmesi ile sonuçlandı.. Bu doğru yönlendirme de doğal olarak insanların daha çok google'ı tercih etmesine.. 

Google'da üst sıralarda çıkmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey : Bunun Hile Hurda ile Bir Yöntemi Yok ! 

Eğer doğru bir çalışma yaparsanız ve " Emeksiz Ekmek Yok " sözü kulağınıza küpe olursa Google Seo konusunda ilerlemeniz kaçınılmaz olacaktır.. 

Google Seo web sitenizde yapacağınız güncellemelerin düzeltmelerin tamamıdır. Yapmanız gereken ilk iş basit ve anlaşılır web sayfaları hazırlamak olmalıdır.. Basitten kastımız sıradan web sayfaları değil ; giren kullanıcının kolayca aradığı içeriğe ulaşacağı web sayfalarıdır.. Ayrıca yapısı gereği her türlü soruna hazırlıklı web sayfalarıdır.. Örneğin sunucunuzda yaşanacak bir yavaşlama sitenizi yavaşlatmamalı, yada içeriklerin görüntülenmemesine sebeb olmamalıdır.. 

google seo mobil uyumluluk

Sitenize giren kullanıcı mobil olması durumunda yanlış tıklamalara yada görüntülenmeyen içeriklere sebeb olmamalıdır.. Siteniz mobilden girildiğinde bile oldukça hızlı içerikler anlaşılır ve tıklamalar kolay olabilmelidir.

Web sayfanızda ne kadar çok görsel kullanırsanız bu görseller sayfanızı oldukça yavaşlatacaktır. Özellikle de mobilden giren kullanıcıların mobil veri yüklemeleri kısıtlı olduğu için ; mobil girişlerde sorun çıkarabilmektedir. Bu yüzden olabildiğince az görsel ve çok açıklamaya yer vermelisiniz. Çok spesifik bir arama olmadığı sürece Google araması yapan kişi genelde bir içerik ( makale tarzı ) aramaktadır. Bu içeriği vermek yerine sadece görselle derdinizi anlatmaya çalışmak eksik bir çalışma olacaktır. 

Web sayfalarında meta tag yani anahtar kelimelerin kullanımının google tarafından durdurulmasının ardından artık sayfalarda başlık etiketleri daha çok önem kazanmaya başlamıştır. H1, H2, H3 etiketlerinin web sayfanızda doğru yerleştirilmiş ve doğru sayıda kullanılması web sayfanızın google aramalarında daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olacaktır.. Tabi bu başlık etiketlerinin sayfanın içeriği ile alakalı olması konusunu izah etmek zorunda olduğumuzu düşünmüyorum.

google seo web site hızı

Web sayfalarında yaşanacak sunucu sorunlarından bahsetmiştim. Bu sorunlar her site için yaşanan genel sorunlar.. Eğer sitenize özel bir data center ( veri merkezi ) niz yoksa bir sunucu üzerinde bir ip üzerinden yayın yapıyorsanız web sayfanızda bazı durumlarda yavaşlama olağan hale gelecektir. Bu haller hasıl olduğunda web sayfanızın yüklenmesi yavaşlayacak belkide duracaktır.. Bunun başlıca sebebi ise js ( java script ) ve css (  Cascading Style Sheets ) dosyalarının yüklenmemesinden sebeb olmaktadır. Sayfanızda kullanacağınız her js ve css bir bağlantı açarak yüklendiği için her bağlantı sitenizde yavaşlamaya sebeb olacaktır.. Bu nedenle mümkün olduğu kadar css ve js dosyalarını sayfa içi kodlarla vermeniz doğru bir yöntem olacaktır.. Yada sayısını olabildiğince azaltmak.. 

google seo title descreption önemi

GOOGLE SEO yapılırken en öncelik verilemesi gereken konulardan biriside title ( başlık ) ve Descreption ( açıklama ) alanlarının sayfalara özgü özel olarak doldurulması ve belirli kriterlere göre doldurulmasıdır.. Bir çok seo analizi yapan web sayfalarında title için 70 karakter Descreption içinde 160 karakter yazılması gerektiği söylenmekte.. Biz SEODİZAYN olarak bu rakamlardan bahsetmeyeceğiz.. Burda önemli olan kaç karakter olduğundan ziyade bu etiketlerin sayfanız ile ne kadar uyumlu olduğudur.. İçeriğinizi birebir yansıtan doğru girilmiş title ve descreption yazıları GOOGLE SEO da yükselmenizde temel etken olacaktır.. Doğru yapılandırılmamış title ve descreption etiketi ise GOOGLE da hiç görüntülenmemenize sebeb olacaktır.. 

Google seo backlink

Gelelim Önemli Detayardan Biri Olan Pr Yani Page Rank Önemine.. Google Her Sayfaya 10 Üzerinden Bir Değer Verir.. Buna Kısaca Pr Uzun Yazacak Olursak Page Rank Sayfa Değeri Der. Sayfa Değeri Sayfadaki İçerik ve Onu Tavsiye Eden Siteler Aracılığı ile Ölçülür.. Bunu Bir Örnekle Anlatmak Daha Kolay Olacaktır.. Bir Elektronik Mağazanız Var İstanbulun Herhangi Bir Yerinde Diye Düşünün.. Çevre Esnaf Elektronik Mağazası Arayan İnsanlara Ne Kadar Sizi Tavsiye Ederse O Kadar Müşteriniz Artacaktır Değilmi.. Google'da da Aynı Mantık İşlemektedir. Sizi Tavsiye Eden Site Sayısı Ne Kadar Fazla ise ve Hatta Bu Siteler Ne Kadar Pr si Yüksek Site ise Sizin Değerinizde O Kadar Artacaktır.. Birde Teknik Olarak Sizle Aynı İşi Yapan Siteler Sizi Tavsiye Ediyorsa Ana Bayii Rolü Üstlendiğinizi Düşünerek Daha Öne Çıkaracaktır.. Bu Tavsiye Şekline Biz Backlink ( geri dönüş linki ) Diyoruz. Diğer Sitelerin Html Tagları Arasında Sizin Sitenizin Linki Geçiyorsa ( dost site, yapan site, ana bayi vs. şekillerde ) O Kadar Page Rank Değeriniz Artacaktır. Buda Sıralama da Daha Üste Çıkmanıza Yol Açacaktır..

Bir Diğer Konu da Domain Yaşı.. Domain Yaşı Google ın Değer Verdiği İstatistiklerden Biridir. Eğer Esnafsak Normal Hayatımızda Bizde Aslında Bu Değerlere Çok Dikkat Ederiz.. Yanı Başımızda 3 Gün Önce Kurulmuş Bir Firma Bizden Borç İstediğinde Ne Kadar Güvenir, Yada Yanımızda 10 Senedir Duran Firma Bizden Borç İstediğinde Ne Kadar Güveniriz.. Ayrıca Domainin Bitiş Süreside Bu Güvene Eklenir.. Bu Nedenle Domain Yaşı Ne Kadar Eski ise Googleda Söz Sahibi Olması O Kadar Kolay ne Kadar Yeniyse Googleda Sıralama Edinmesi O Derece Zordur.. 

Güncel ürün ve güncel hizmetler google seo

Google Seo Konusunda En Önemli Başlıklardan Biriside Şüphesiz ki ; Ürün ve Hizmet Güncelliğidir. Google Diğer Arama Motorlarından Farklı Olarak Sayfaların Güncellenme Tarihlerini Kontrol Etmekte.. Sayfa Ne Kadar Güncelse O Kadar Öne Çıkmasına Yardımcı Olmaktadır. Bunu En İyi Haber Sitelerinde Görebilirsiniz.. Sık Sık Haber Girişi Yapılan Siteleri Daha Çok Tarayan Google Daha Fazla İçeriği İndexlemekte ve Arama Sonuçlarında Daha Üst Sıralarda Çıkarmaktadır. 

SEO pazarlama için neden önemlidir?
SEO, dijital pazarlamanın temel bir parçasıdır çünkü insanlar her yıl trilyonlarca arama yapar ve genellikle ticari amaçla ürünler ve hizmetler hakkında bilgi bulurlar. Arama genellikle markalar için birincil dijital trafik kaynağıdır ve diğer pazarlama kanallarını tamamlar. Arama sonuçlarında rakiplerinize göre daha fazla görünürlük ve daha yüksek sıralama, kâr hanenizde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Bununla birlikte, arama sonuçları, kullanıcılara daha doğrudan yanıtlar ve kullanıcıları başka web sitelerine yönlendirmek yerine sonuçlar sayfasında tutma olasılığı daha yüksek olan bilgiler sağlamak için son birkaç yılda gelişmektedir .

Ayrıca, zengin sonuçlar ve Bilgi Panelleri gibi özelliklerin arama sonuçlarında görünürlüğü artırabilir ve kullanıcılara doğrudan sonuçlarda şirketiniz hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Google seo hakkında dikkat edilmesi gereken önemli yerler.

Websitem Ne zaman Google'da birinci sayfaya çıkar ?

Websitesinin domain yaşına, tasarım ve yazılım yapısına ve daha önceki seo çalışmalarının başarısına yada başarısızlığına göre, Google'da birinci sayfada websitenizin görüntülenmesi yaklaşık olarak 3 ay ile 6 ay arasında sürmektedir. Domain yaşı ne kadar uzun ise, o kadar seo hizmetinde başarı süresi kısalacaktır. Web tasarım ve Web yazılım sisteminiz ne kadar seo için uygunsa, o kadar seo başarı süresi kısalacaktır. Daha önce yapılmış başarılı seo çalışmaları Web sitenizin Google'da birinci sayfada çıkması süresini azaltacaktır.

Burada ne kadar sürede websitenizin Google'da birinci sayfada çıkacağından ziyade, ne kadar Google'da birinci sayfada kalacağıdır. Google'ın birinci sayfasında websitenizin görüntülenme almaya devam etmesi için seo hizmetini satın almaya devam etmelisiniz. Aksi takdirde web siteniz; rakiplerinizin seo çalışmaları ile, backlink kayıpları ile, içerik yetersizlikleri ile Google'ın 1. sayfasından düşmeye başlayacaktır.

Seo, aslında belirli bir süre için satın alınan hizmet değil. Sürekli devam edilen bir hizmettir. Seo uzmanı sizin sitenizle sürekli olarak ilgilenmeli ve bu süreci doğru bir şekilde yöneltmelidir.

Diğer Seo Maliyet Faktörleri

Seo fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörleri incelemeden seo fiyatları konusunda kesin konuşmak mümkün değildir. Web siteniz için gerçek seo maliyeti öğrenmek için lütfen aşağıdaki değişkenlere dikkat ediniz.

Seo fiyatlarınız neden ucuz

Bizim seo fiyatlarımız bir çok sebebe bağlı olarak ucuzdur. Örneğin biz seo fiyatları söylerken, seo fiyatlarına içerik oluşturmayı eklemiyoruz. Bizim seo için oluşturulacak içerikleri oluşturma hizmetimiz yok. Bu yüzden seo fiyatları söylerken " makale yazılımı " hizmetini katmıyoruz. Makale yazma hizmetini eklersek bizimde Seo fiyatlarımız pahalı olacaktır. Fakat yinede seo fiyatlarımız diğer seo şirketlerine göre ucuz olacaktır. Ayrıca biz Seo fiyatlarına " ücretli seo analiz ücretleri " eklemiyoruz. Biz seo incelemesini, müşterimizin web sitesinin her sayfası için özel olarak manuel olarak yapıyoruz. Bu nedenle Seo fiyatlarına yada seo maliyetlerine, bu web sitelerine ödediğimiz ücretler yok.

Yoğunluk.

Seo maliyetlerini etkileyen bir diğer konu da ; Seo şirketinin yoğunluğudur. Birçok müşterisi olan seo şirketi tabiki seo fiyatı olarak daha yüksek fiyatlar talep edebilirken, nispeten daha az yoğun olan seo şirketleri daha ucuz seo fiyatlar söyleyebilmekte. Çoğu seo şirketi 1 yada 2 seo uzmanından oluşmakta. Fakat biz seo web design, 5 kişilik bir seo uzmanı ekibine sahibiz. Bu nedenle ilgilenebileceğimiz proje sayısı daha çok, seo fiyatlarımız daha düşüktür. Biz ayrıca United Kingdom'da yeni kurulan bir ajans olduğumuz için müşteri sayımızda çok değil. Bu nedenle fiyatlarımız diğer seo şirketlerine göre daha ucuzdur. Tabiki bizde seo uzmanı başına 3 iş olduğu zaman 4. projeyi almak için daha yüksek seo fiyatları istiyor olacağız. Ama şuanda rahat olabilirsiniz. Seo fiyatlarımızın düşük olması seo konusunda bilgimiz yok demek değildir. Sadece yoğun değiliz demektir. Zaten seo konusunda uzman olduğumuzu, bizi seo'dan bularak sizde gördünüz. Biz Seo web design'in adwords reklamı yada diğer reklam türleri yoktur. Seo ile müşterilerimiz bizi bulur.

Seo Destek ve İletişim

Seo fiyatlarına bir çok firma, destek ve iletişim için ayrıca fiyatlar eklemekte. Bizde destek ve iletişim konusunda ucuz bir fiyat seo fiyatlarına ekledik. Seo fiyatları için destek ve iletişim gerçekten büyük bir maliyet oluşturmaktadır. Çünkü seo servisi isteyen bir çok firma seo konusunda fikir sahibi olmamasına rağmen, kendisine " best seo agency " diyen firmalardan aldıkları anlamsız seo fikirleri ile çok fazla seo şirketlerini rahatsız etmekte. Normalde her bir müşteri için ayırdığımız günlük süre ( seo paketlerine göre değişir ) , 1 - 4 saat arasında olurken, mantıksız seo stratejilerini çürütmek için saatlerimizi boşa harcayabiliyoruz. Destek ve iletişim hizmetleri bazen şirketimize extra maliyet oluşturmaktadır. Bu nedenle destek ve iletişim hizmetlerimiz sınırlıdır. Sınırsız destek ve iletişim hizmeti ile seo fiyatları 3 yada 4 e katlayabilir.

Ücretli Seo Araçları

Ücretli seo araçları internet dünyasında bir çok web sitesi tarafından sağlanmaktadır. Seo fiyatlarını hesaplarken, bu sitelere ödeyeceğiniz fiyatları da dahil ederseniz, seo fiyatları daha da artacaktır. Örneğin Web sitesi analizleri için : DeepCrawl, Screaming Frog, Ryte gibi ücretli araçlar varken, Backlink araştırmaları için Ahrefs, MajesticSEO sitesi kullanılabilmekte. Ayrıca sıralama ve görünürlük kontolü gibi hizmetleri de SemRush, Sistrix gibi siteler sağlamakta. Bu web sitelerinin en ucuz aylık maliyetleri £100. Her web sitesinden alacağınız ücretli analizler için £500 ödersek, buda seo fiyatlarına extra yük olarak eklenecektir. Bu web siteleri seo anlamında siteye artı bişey katmamakta, sadece seo analizi konusunda hızlanmanıza yardım edebilen sitelerdir. Seo fiyatlarına bu maliyetleride biz birçok paketimizde eklemedik. Bu yüzden seo fiyatlarımız diğer seo şirketlerine göre daha ucuzdur.

Backlink ve İçerik Maliyetleri

Websitelerinin seo çalışması için olmazsa olmaz hizmeti, Backlink ve içerik maliyetleridir. Biz zaten içerik maliyetlerini seo fiyatlarına dahil etmediğimizi daha önce söylemiştik. İçerik yazım hizmetimiz yok. İçerik yazma işlemleri seo fiyatları arayan firmaların kendi sorumluluğundadır. Seo fiyatlarımıza içerik yazma hizmeti olmasda, Her bir yazılan içerik için kontrol ve düzeltmeler dahildir. Örneğin şirketler kendi içeriklerini yazar yada yazdırırsa, içeriklerin kontrolünü, düzeltmesini biz sağlayabiliriz. Buda seo fiyatlarının azalmasını sağlar. Ayrıca backlink hizmetleri de seo fiyatlarını etkileyen konulardan biridir. Seo fiyatları alırken seo fiyatlarına backlink hizmetinin de dahil olduğunu bilmelisiniz. Extra istenen backlink hizmeti tabiki seo fiyatlarını ek yük olarak eklenecektir. Biz seo fiyatları verirken, backlink hizmeti olarak kendi backlink havuzumuzu kullanıyoruz.

Bu Vaatlere Dikkat !

Seo fiyatları alırken seo şirketlerinin vereceği vaatlere çok dikkat etmelisiniz. Güzel vaatler duymak tabiki güzel ama bazı vaatler seo şirketinin " dolandırıcı " olduğunu gösterebilir. Hadi birkaç tanesini birlikte inceleyelim.

1. sıra garantisi

Hiç bir seo şirketi size seo fiyatları verirken 1. sıra garantisi veremez. 1. sıra Google algoritmasında birçok değişkenle sağlanmaktadır. Google'ın birinci sayfasında 1. sıra için verilen seo fiyatları tamamen dolandırıcılar tarafından verilmektedir. Bir firma seo fiyatları verirken 1. sıra garantisi veriyorsa, direk uzaklaşın.

1 ayda sonuç garantisi

Seo, uzun süreli bir çalışma gerektirir. Kısa süreli bir çalışma ile Seo'da başarı sağlayamazsınız. Seo fiyatları veren seo şirketi eğer size 1 ay yada daha kısa süreler vaad ediyorsa bilin ki " dolandırıcı ".

Seo Analysis

Seo Analizi web sitenizin seo açısından ne durumda olduğunu görmemize yarayan, incelemelerin bütünüdür. Doğru bir seo analizi yapmadan seo fiyatları söylememiz mümkün değildir. Seo analizi birçok başlıktan oluşur ve Websitenizin tamamının incelenmesi ile mümkündür. Ayrıca seo analizi yapıp, seo fiyatları söylememiz için web sitenizi ve anahtar kelimelerini incelemeliyiz. Ayrıca doğru bir seo fiyatı söyleyebilmek için web sitenizin, seçtiğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizi de incelememiz gereklidir. Doğru bir seo fiyatı söyleyebilmemiz için lütfen alttaki SEO PRICES REQUEST butonuna tıklayarak, bize websitenizin adresini, anahtar kelimelerinizi ve iletişim bilgilerinizi gönderiniz. Ardından uzman ekibimizden biri, websitenizi ve anahtar kelimelerinizi inceleyerek, rakiplerinizi analiz ederek, seo analizini bitirdiğinde size tam bir seo fiyatı söyleyebilir.

Anahtar Kelime ve Seo Maliyeti

Anahtar kelime seçimleri seo fiyatlarının yukarı yada aşağı yönlü hareket etmesinde temel etkendir. Zor anahtar kelimeler için seo fiyatları yükselirken, kolay anahtar kelimeler için seo maliyetleri de düşmektedir. Tabiki burada seo fiyatı arayan şirket sahibinin seo'dan beklentisi de önemlidir. Fakat anahtar kelime stratejisini doğru yapmakta, seo fiyatı arayan şirket sahibinin sorumluluğundadır. Anahtar kelimeleri belirlemeden önce şirket sahibi, sattığı hizmeti yada ürünü talep eden insanların nasıl arama yaptığını düşünmeli. Örneğin biz seo hizmeti satıyoruz. Bizim yaptığımız işi insanlar " seo " şeklinde aramazlar. Google'a " seo " şeklinde arama yapan kişiler " seo " hakkında teknik bilgi arıyorlardır. Seo yaptıracak firmalar " seo fiyatları " şeklinde Google aramaları yaparlar. " seo " Anahtar kelimesinde içerik üretip, o kelimede 1. sayfada çıkmak hatta 1. sırada bile çıkmak, bizim için müşteri getirmeyebilir.

Ayrıca genelden özele indikçede seo fiyatları düşecektir. Yine aynı örnekle açıklayacak olursak. " seo fiyatları " anahtar kelimesini hedeflemek zorluk derecesi yüksek olacağı için; seo fiyatları da yüksek olacaktır. Fakat " london seo prices " anahtar kelimesi daha local aramaları tetikleyeceği için; seo fiyatları daha ucuz olacaktır.

Şunu da belirtmek isterim ki; Seo fiyatlarını talep etmeden önce anahtar kelimeleriniz için analizinizi doğru yapmalısınız. Örneğin siz Bristol şehrinde Buzdolabı tamiri yapıyorsanız. Anahtar kelime olarak " buzdolabı " seçmek seo fiyatlarını çok yüksek fiyatlara çekebilmekte. Yada " buzdolabı tamiri " Anahtar kelimesi de maliyet olarak yüksek olacağı gibi, Başka şehirlerden gelecek tıklamalar sebebi ile müşteri sayınızı arttırmayabilir. Bu anahtar kelimeler yerine eğer siz " bristol buzdolabı tamiri " anahtar kelimesini seçerseniz; hem seo fiyatları düşük çıkacaktır, hemde seo'dan aldığınız verim artacaktır. Bu anahtar kelime sizin, tam olarak sizi Google'da arayan insanlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Dolayısı ilede para kazanmanıza yarayacaktır.

Kendim Seo Yapabilir miyim ?

Şunu utanarak söylemeliyim ki; piayasada o kadar seo yaptığını iddia eden şirketler varki, onlara bakarak siz daha iyi seo yapabilirsiniz buna emin olun. Bir çok seo şirketi parasını aldıktan sonra sitenin kodlarını bile görüntülemiyor. Onlar, sadece yukarıda belirttiğimiz ücretli seo araçlarından aldıkları raporları müşterilerine aylık olarak gönderiyorlar. Hiç bir meta yada html etiketin yerini bile değiştirmeden aylık paralarını almaya devam ediyorlar. Onlar ile sizi kıyaslamak istersek; siz onlardan daha iyi seo yaparsınız buna emin olun. Böylece o seo şirketlerine boş yere para vermemiş olursunuz.

Bir diğer konuda; seo yapmak işini wordpress web sitesine modül eklemek zanneden seo şirketleri. Evet onlara kıyaslada seo konusunda siz daha başarılı olabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz seo şirketleri, web sitesine bakıyor, wordpress websitesi ise; bir kaç modül deniyor, seo modülü.. Eğer seo modülleri işe yaramadıysa, bu sefer tema bozuk diyor. Temayı değiştirelim diyor. Eğer Tema değiştirmek de işe yaramaz ise; bu sefer wordpress versiyonu değiştirelim diyorlar. Tabiki bu safhaların hepsinin extra maliyet olduğunu da unutmayın. Her birinde aylık ödeyeceğiniz seo fiyatının yanı sıra; güncelleme, tema ücreti, ve yeniden güncelleme fiyatı ödüyorsunuz.

Web siteniz özel bi yazılım ile yapılmışsa; zaten kod bilgileri olmadığı için projenin başında onların söyleyecekleri cümle : " Web siten wordpress değil tabiki googleda görüntülenme almaz. " Halbuki doğru bir seo çalışması özel yazılım ile sağlanır. Özel yazılım bilmiyorsanız wordpress yada benzeri yazılımlar kullanabilirsiniz. Peki zamanı gelmişken; Madem wordpress websitesi kullanacaksınız; Neden siz yapmıyorsunuz ? Youtube'da bununla ilgili birçok video var. Onları kullanarak kendiniz yapabilirsiniz. Boşuna kimseye para vermeyin.

Asıl konumuza dönecek olursak; Seo fiyatları veren bu firmalara kıyasla, siz onlardan çok daha iyisini yapabilirsiniz buna emin olun. Fakat kaliteli bir seo çalışması için yada, çok yüksek hedefler için kaliteli bir seo çalışması ve kaliteli bir seo uyumlu websitesine ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Eğer siz html ve css biliyorsanız, responsive web sayfası nasıl tasarlanır biraz fikriniz varsa : " How is SEO make " sayfamızdaki yönergeleri izleyerek, kendi web siteniz için, kendinizde seo yapabilirsiniz. Seo fiyatları konusunda da düşünmeniz gerekmez; çünkü ücretsiz olacaktır.

 

Son Güncelleme 14.03.2022 Saat : 15:45

Google Seo Sayfasına Yapılan Yorum Sayısı [ 6 ]

Hüseyin Yaman

Hüseyin Yaman

Yurumu : Makalenizi okudum ve sizinle çalışmak istiyoruz ama domainimiz bir yıllık nasıl bir çözüm bulabiliriz ?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Seo Yaparken Domain Yaşı Oldukça Önemlidir. Domain Yaşınızın Başlangıç İçin Bir Yaşında Olması Gayet Yeterlidir. Web Siteniz Eğer Özel Yazılım İse Size Seve Seve Destek Sunabiliriz.


Hüseyin karaca

Hüseyin karaca

Yurumu : merhaba google seo makaleniz çok hoşuma gitti. teknik açıdan çok herkesin anlayacağı dilde yazmanızda gerçekten çok iyi olmuş. herkes için açıklayıcı olacaktır. teknik konuları bulabilirler ama genel anlatım hiç bi yerde yoktu. ben kendimde web yazılımcıyım ve google seo yapıyorum. bir kaçı dışında çoğunu biliyordum zaten. emeklerinize sağlık

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Hüseyin bey. Google Seo konusunda yaptığınız yada yapacağınız çalışmalarda başarılar dileriz.


Müslüm Ateş

Müslüm Ateş

Yurumu : google seo hakkındaki makaleniz için teşekkürler.

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Çok yakında makalenin devamını da yayınlayacağız.. İlginize Teşekkür Ederiz.


Hatice Varan

Hatice Varan

Yurumu : merhaba google seo ve google seo için gerekenleri anlatmışsınız ama domain yaşı yeni olanlar google seo konusunda birşey yapamaz mı ? kısacası domainimiz yeni olunca google seo hizmetinizden faydalanamazmıyız ?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Hatice Hanım, eğer Domaininiz Çok Yeniyse Yapılacak Çalışma Sizi Çok Değersiz Anahtar Kelimelerde Çıkaracaktır. Google Seo Yapılanmasında Güven Esastır. Ne Kadar Eski Siteniz Varsa O Kadar Kolay Çıkarsınız. Yeni Domainlerde Çıkar Tabiki Ama Süreç Daha Fazla, Maliyet Daha Fazla Olacaktır.


Mervan TEMEL

Mervan TEMEL

Yurumu : başlık etiketlerinin sayfanın içeriği ile alakalı olması konusunu izah etmek zorunda olduğumuzu düşünmüyorum. demişsiniz ama ben bu konuyu merak ediyorum. kendi şahsi web sayfama google seo yapıyorum başlık etiketlerinin sayfaya özgü olması durumunu pek anlamadım her etiket her sayfada değişmek zorunda mı ?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Gerekli Açıklama Sayfamıza Eklenmiştir. İlginize ve Alakanıza Teşekkür Ederiz


Ali Eroğlu

Ali Eroğlu

Yurumu : merhaba google seo konusundaki makaleniz çok hoşuma gitti bu adımlara dikkat ederek web sayfaları hazırlamaya özen göstereceğim.. google seo hakkındaki makalenizin devamını iple çekiyorum.

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Google Seo Başlığımıza İlginizden Ötürü Asıl O Şeref Bize Ait.. Teşekkürler


Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Google Aramalarının En Çok Yapıldığı Terimlerden Olan "Uygun Fiyata Web Sitesi" yada "5000TL ye E-Ticaret Sitesi" Gibi Gibi Başlıklar Neyi İfade Ediyor Neyi Anlatıyor Gelin Birlikte İnceleyelim.. Bu Aramaları Doğru mu Yapıyorsunuz Karar Verelim..

Google Seo Yapan Firmalar

Google Seo Yapan Firmalar Arasında ki Tercihinizi Ne Belirler ? Biliyoruz Kafanız Çok Karışık Anlamadığınız Yüzlerce Terim.. Gelin Bu İşi Biraz Sadeleştirelim

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma

Google Seo ve Web Dizayn İşlerinizde Neden Güvenli Firmalar Seçmelisiniz Bi Kaç Sebeble Anlatmak İstiyoruz. Yazımızı Okuduktan Sonra Sizde Bizi Seçeceksiniz.. Emin Olun..

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz