Mesafeli Satış Sözleşmesi

SeoDizayn Yaptığı Kurumsal Web Sayfalarında Sorumluluklarını ve Müşteri Sorumluluklarını Belirtir ;

1 - SeoDizayn Yaptığı Kurumsal Site Tasarımlarında Tamamen Kendi Öz Yazılımını ve Kendi Öz Tasarım Güncellemerini Müşterisine Sunar.

2 - SeoDizayn Tüm Yaptığı Web Sayfalarında HTML5 ve CSS3 Standartlarına Uygun Web Siteler Sunar

3 - SeoDizayn Yaptığı E-Ticaret Sistemlerinde Kesinlikle Kredi Kartı Bilgileri Tutmaz. Kayıt altına almaz.

4 - Kullanılan Yönetim Panelinin ve Sitenin Güvenliği ( seodizayn'da host edilenler ) Tamamen SeoDizayn Güvencesi Altındadır.

5 - SeoDizayn Yaptığı Tüm Web Sayfalarında Seo Alt yapısını müşterilerine ücretsiz sunar.

6 - Web Sayfalarında Yaşanacak Herhangi Bir teknik sorunu SeoDizayn 24 Saat içerisinde çözmekle yükümlüdür.

7 - İçerik Girişleri ve Görsel Eklemeleri Tamamen Site Yöneticisi ( site sahibi ) Sorumluluğundadır.

8 - Yönetim Paneli Kullanıcı Girişi Şifre Güvenliği Site Yöneticisi ( site sahibi ) Sorumluluğundadır.

9 - SeoDizayn İş Başlangıcında Toplam Fiyatın Yarısını Peşin Alır. Kalan Yarısı Müşteri " Site Hazır Yayına Açalım " Dediği Zaman Alınır. 

10 - Site Yayına Açılmadan Müşterinin İşten Vazgeçmesi Durumunda SeoDizayn Aldığı Peşinatın 1/2'sini iade Eder. Kalan1/2'lik Kısmı Hosting, Domain, SSL Sertifikası Gibi Giderler Bakımından iade EDİLMEZ.

11 - Site Yayına Açıldıktan Sonra Müşterinin iade Hakkı Yoktur. İade Hakkı Sadece Site Taslak Aşamasındayken Sağlanabilir.

12 - Site Yöneticisi ( site sahibi ) Sitesini başka bir sunucuya taşımak istediğinde ( sadece web sayfasının ) Kodlarını Şifresiz Bir Şekilde İstediği Sunucuya Taşıyabilir. ( ek madde 13 )

13 - Site Yöneticisi ( site sahibi ) YÖNETİM PANELİ'nide Taşımayı Talep Edemez. Yönetim Panelinin ve Diğer Kullanıcıların Güvenliği Açısından Yönetim Panelini SeoDizayn Üzerinde Kullanmaya Devam Eder. ( ek madde 16 )

14 - Web Sayfalarında Kullanılan Görsellerin veya içeriklerin Telif Hakları Tamamen Site Yöneticisi ( site sahibi ) Sorumluluğundadır.

15 - Web Sayfalarında Kullanılacak İçeriklerin Yasadışı veya Korsan Olması Konusunda SeoDizayn Yükümlü Tutulamaz. 

16 - Yönetim panelini SeoDizayn'da kullanmaya devam eden Site Yöneticileri ( site sahipleri ) Database Host'u için  ve Panel Yönetimi için Senelik Olarak Sembolik 59 TL Ödemekle Yükümlüdür.

17 - SeoDizayn Hosting Paketlerini Kullanan Müşteriler Her Sene ( 2018 dolar kuruna göre ) 240 TL Hosting ve E-Mail Hizmet Ücretini Ödemekle Yükümlüdür.

18 - SeoDizayn Domain Hizmetini Kullanan Site Yöneticileri Her Sene ( domain başına ) 110 TL Ödemekle Yükümlüdür.

Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

Google Adwords Kalite Puanı

Google Adwords Kalite Puanı Nedir ? Ne İşe Yarar. Kalite Puanını Arttırmak İçin Neler Yapılmalı.. Hepsi Bu Makalemizde

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Telefon Ara
whatsapp Yaz