Google Ads Hesap Yönetimi

Google Adwords Yönetimi Veren Firmamız SeoDizayn, 

Sadece Paranızı Yönetmenizi Değil Aynı Zamanda Paranızı Doğru Harcatarak Doğru Kitleye Ulaşmanızı Hedeflemektedir.. 

Yönetici Hesabı Üzerinden Tüm Alanları Kontrol Eden Firmamız SeoDizayn Günlük İnceleme Haftalık ve Aylık Raporlama Hizmeti ile Siz Değerli Müşterilerine En İyiyi Sunmakta Kararlıdır. Adwords Yönetimi İçerisinde Anahtar Kelime Planlaması, Negatif Anahtar Kelime Planlaması, Reklam ve Kampanya Yönetimi, Kitle ve Anahtar Kelime Bütçe Tanımlamaları Gibi Adwords de Yapılacak Tüm İşleri Sizin Yerinize Kaliteli ve Uzman Ekibimiz ile Yapıyoruz.. 

Siz Sadece Aylık Yada Haftalık Olarak Harcamak İstediğiniz Bütçeyi Seçiyorsunuz; İster Elden İsterde Kredi Kartı ile Direk Ödeme Seçeneği İle Yönetimi Tamamen Bize Bırakıyorsunuz.. Biz Sizin Yerinize Kelime Analizleri Geniş Eşleme Yada Tam Eşleme Alanlarını Tespit Ediyor. Daha Az Bütçe ile Daha Çok Kişiye Hitap Etmenizi Sağlıyoruz.. 

Haftalık Yada Aylık Raporlama İle Size Neler Yaptığımızı Grafikler Eşliğinde Sunuyor, Yapılan Çalışmanın Nasil İlerlediğini Size Gösteriyoruz.. 

Ayrıca Reklam Takip Programları ile Giren Kullanıcıyı Takip Ediyor Yeniden Karşısına Çıkmak İçin Reklamlarınızı Konumlandırıyoruz.. 

SeoDizayn Olarak Google Adwords Yönetimini Yaptığımız Sitelere Günlük En Az 3 Saatimizi Ayırıyoruz. Ayrıca Hafta Sonlarıda Raporlar Doğrultusunda Çalışarak Aldığımız Ücretin Tam Anlamı ile Karşılığını Veriyoruz.. 

SeoDizayn Google Adwords Yönetimi Konusunda %10 ile Çalışmakta.. 

Yani Aylık Reklam Bütçenizin %10 ile.. 

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Yorum Yaz

Google Adwords Kalite Puanı

Google Adwords Kalite Puanı Nedir ? Ne İşe Yarar. Kalite Puanını Arttırmak İçin Neler Yapılmalı.. Hepsi Bu Makalemizde

Google Seo Yapan Firmalar

Google Seo Yapan Firmalar Arasında ki Tercihinizi Ne Belirler ? Biliyoruz Kafanız Çok Karışık Anlamadığınız Yüzlerce Terim.. Gelin Bu İşi Biraz Sadeleştirelim

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Web Dizayn - Template Seçimi

Birçok firma web dizayn yani web tasarım yaparken hazır template kullanır.. Peki nedir hazır template web dizayn için sakıncası yada yararı nedir ?

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz