Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma

GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN Güvenli Firma Nedir ?

Google Seo ve Web Dizayn konusunda biliyorsunuz Türkiye'de birçok firma var.. Firmalardan belki daha fazlada arada bu işleri yapan freelance çalışan insanlar var.. Hangisi diğerinden daha çok biliyor yada hangisi daha güzel site yapar konusuna girmeyeceğim.. Emek vermek ve emeğin hakkı birbirinden farklı seyretmekte. 

Peki Fark Ne ? 

Fark aslında web sayfasını yaptıktan sonra verdiği güvencede. Biz genelde freelance çalışan insanlara iş vermeyin dememize rağmen genelde fiyattaki uygunluktan ötürü firmalar bu insanlara iş yaptırmakta. Web sayfalarına da bir kaç ay sonra ulaşılamamakta. Yada web sayfasında güncelleme istediklerinde güncellemeler yapılamamakta.. Web sayfası hata vermiş bir çok firmadan telefon aldık. Aldığımız telefonlarda edindiğimiz bilgilerde genelde freelance çalışan birisine yaptırmışlar ve sonradan ulaşamamışlar. Yada ulaşmışlar ben artık tüpçülük yapıyorum gibi saçma cevaplar almışlar. Hata verenlerden daha çok sitesi kapanan Domaini kaybolmuş firmalarda bulunmakta.. Biz çalıştığımız firmalara her zaman Domain in kendilerinde olması gerektiğini anlatıyoruz.. Hosting istediğiniz yerde olabilir web tasarımı istediğiniz kişiye yaptırabilirsiniz.. Freelance çalışana bile yaptırsanız en fazla para kaybedersiniz. Ama Domaini kaybederseniz itibar kaybedersiniz..

Biliyorsunuz Google Seo konusunda en önemli kriterlerden birisi domain yaşı.. Kimi müşterilerimiz 10 sene önce domain almış ama yaptırdıkları insan aradan geçen 2 - 3 senede ortadan kaybolunca domainde onla beraber kaybolmuş. Aldıkları yeni domainle seo çalışması yaptırmaya çalışıyorlar.. Yeni domain ile eski domaine Google çok farklı bakmakta.. ( haklı olarak ) Daha önceki makalelerimizde domain yaşının neden önemli olduğunu defalarca kez anlatmıştık.. 

Dışardan bu işi yapan insanların en büyük negatif yanlarından biriside ; telefon açtığınızda telefona bakmakta nazlanmasıdır.. Tamam şunu baştan söyleyelim yazılımcı insanlar telefona bakmak konusunda zayıftır. Biz bile.. Fakat aradaki fark ne zaman geri döndüğüdür. Örneğin beni şu makaleyi yazarken birisi arasa. Tam bu cümle esnasında telefon ile görüşsem ne yazdığımı ve neyi yazmadığımı karıştıracağım için bi esnada telefona pek tabiki bakamam.. Yazılımda bunun gibi ve daha karmaşıktır.. Binlerce kod aklınızda bi düzene girip o düzenle sayfaya dökmeniz gerekirken kontroller ve işlemler sayfada aklınızdaki gibi yerleşmesi gerekirken bi telefon sizi projenin en başına atabilir. Bunu şöyle tasdik edebilirsiniz. Elinize bi kağıt kalem alın ; 84257 yi 138 e bölün. tam ortaya geldiğinizde de kalkıp kendinize bi çay alın.. Kaldığınız yerden devam edemediğinizi göreceksiniz. 

Dediğim gibi herne kadar telefona bakmak her an mümkün olmasada ne kadar sürede size geri dönüş yaptığı önemli. Biz 24 Saat bile geçmeden ( hatta çoğu zaman 1 saat bile geçmeden ) geri dönüyoruz. Yada aradıklarında elimizden geldiğince hemen cevap vermeye çalışıyoruz.. Bazı yazılımcılar yada web tasarım ile uğraşan insanlar ise ; " Paramı aldım ne bakacağım telefonuna " diyerek tabir-i caizse parayı aldım kaçayım modunda çalışıyorlar.. 

Google Seo konusunda en büyük eksiklik böyle insanların herhangi bir havuzu olmadığından size backlink sağlamak yada projenin aldığı paranın arkasında durmak konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Zaten Türkiye'de birçok firma wordpress kurayım çıkarsa çıkar, çıkmazsa aldığım parayı bilirim modunda çalışmıyorlar mı ? Bizim gibi iş bitirme garantisi veren kaç tane firma ile karşılaştınız ? Biz bu işi kesin yaparız en iyisi biziz demedik hiçbir zaman.. Söylediğimiz şey " Yapamazsam para almam ". Peki kaçı bu şekilde çalışıyor. Firmalar yapamasada aylık olarak sizden belli bi ücret almış oluyor.. "Çalıştığımızın karşılığı" diyorlar. Freelance çalışanlarda tamamen ortadan kayboluyor telefonlara bakmıyor. Sizin Google Seo işi ne oldu.. YALAN.

Evet Dostlar belki diğer firmalara göre fiyatlarımız biraz daha fazla olabilir.. Yada onlar kadar iş alamıyoruz belki.. ama en azından telefon numaramıza 7 gün 24 saat uluşılabiliyor. Hiç bi müşterimiz arayipta " Allah belanızı versin sizin " demiyor.. Fiyat biraz daha pahalı olsada ekmek kazandırmadan ekmek yemediğimiz için bir çok firma ile işlerini yapamamış olmamıza rağmen çok güzel ilişkilerimiz var. 

20 Sene önce yaptığımız bir web sayfasını hala referans olarak gösteriyorsak bunun altında yatan sebeb web sayfasının çok güzel olması değil, ki bize görede çok kötü., Müşterilerimizin senelerce bizi tercih etmesidir. 

İster Google Seo Yaptıracak Olun İsterseniz de Web Dizayn Yaptıracak Olun.. Önceliğinizi Güven odaklı yapın.. Bu şekilde belki en iyi yaptıramazsınız yada en uygun fiyata olanı seçmemiş olsanızda Verdiğiniz paranın karşılığını tam alabilirsiniz..  

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma Sayfasına Yapılan Yorum Sayısı [ 2 ]

Burak Gaygısız

Burak Gaygısız

Yurumu : Serhat beyin sitesini Google dan buldum iletişime geçtim ve uzun bir konuşmanın ardından derdimi anlatabildim ve bana basit çözümlerde bulundu normalde birini arasam ve hemen para kazanmaya yönelik söylemlerde bulunurdu ama Serhat bey benim ihtiyacım olan destekte bulundu kendisine çok teşekkür ederim bu yorumu yapma ihtiyacı duydum gerçekten çok iyi bir insan ve çok iyi bir esnaf tüm tanıdıklarımı Serhat beye yönlendirmeye başladım onlarında olumlu geri dönüş yapacaklarından eminim ben şahsım adına teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Çok Teşekkür Ederiz Burak Bey


Hikmet Türk

Hikmet Türk

Yurumu : merhaba serhat seninle 3 sene önce çalışmaya başladık. ve gerçekten google seo güvenilir firma lafına en çok yakışan şirkete sahipsin. bende soran olduğunda seni tavsiye ediyorum ve web tasarımda güvenilir firma arıyorsan seodizayn ile çalışacaksın diyorum. ayrıca bende şurda yazdıklarını okuduğumda ne kadar doğru firmayı seçmiş olduğumu bir kere daha gördüm. ufak tefek kusurlar olsada 3 senedir ne ortadan kayboldun ne hakkın olmayan bir parayı aldın. yüzünü bile canlı canlı görmedim sen istanbuldasın ben ankarada ama sanki yan sokağımdasın gibi güveniyorum sana. başarılarının devamını dilerim kardeşim.

Yorum Yaz

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Google Aramalarının En Çok Yapıldığı Terimlerden Olan "Uygun Fiyata Web Sitesi" yada "5000TL ye E-Ticaret Sitesi" Gibi Gibi Başlıklar Neyi İfade Ediyor Neyi Anlatıyor Gelin Birlikte İnceleyelim.. Bu Aramaları Doğru mu Yapıyorsunuz Karar Verelim..

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Telefon Ara
whatsapp Yaz