Makele Yazma

Sitelerininiz Google'da Daha Üst Sıralarda Çıkması Adına Makale Yazımı Hizmeti de Veriyoruz.. İşinizle Alakalı, Sayfanızı Anlatan, Hizmetinizi Yada Ürünlerinizi Anlatan Makaleleler Hazırlıyoruz..

Makele Yazma

Makale Denmesine Rağmen Aslında İşin Özeti Ürün Yada Hizmetinizi Google'da Daha Üst Sıralarda Çıkmasına Yardımcı Olmak İçin Ürün Yada Hizmetinizi Anlatan Yazılar Yazıyoruz.. 

SeoDizayn Bünyesinde Bulunan 6 Kişilik ( şuan ) Üniversite Öğrencilerden Oluşan Ekip Tarafından İşiniz Yada Ürününüz Detayları ile Anlatılmakta ve Siz Elinizi Bile Dokunmadan Ürün yada Hizmetleriniz Ön Sayfalara Çıkmakta.. 

Hem Üniversite Okuyan Kardeşlerimize Yardım Etmiş Olup, Hemde Bir Nevi İşiniz Görülmekte..

Yazdığımız Makalelerde En Az 300 Kelime Standardına Önem Veriyor, Anahtar Kelimenin Doğru Analizi ve Yerleşimine Özen Gösteriyoruz.

Ayrıca İşimizi Sadece Google Görsün Öne Çıkalım Diye Değil ; Aynı Zamanda Potansiyel Müşterilerinizin Sizi Daha Yakından Tanıması Yaptığınız İşi Daha Doğru Anlaması içinde Yapıyoruz.. 

Gerçeklerden Kaçmadan Yukarı Çekiyoruz.. 

Ayrıca Makale Güncelleme Hizmetimizde Mevcuttur.. 

Makale Başı Ücretimiz 10 TL'dir. 

Benzer Konular

Hazır Web Siteleri
 • 18 / 01
  2019
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?
 • 11 / 07
  2018
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA