Seo

Seo Nedir ? Nasil Yapılır ? Ne İşe Yarar ? Avantajı Nelerdir ? Dezavantajları Varmıdır ? Google yada Yandex İçin Farklar Nelerdir ? Bu Soruların Hepsine Cevap Bulmaya Hazır mısınız ?

Seo

Ürün veya hizmet satışını internet dünyasına taşıyan firmalar bu alanda başarı sağlamak istiyorlar ise web sitelerinin trafiklerini arttırmalı ve geniş kitlelere ulaşmalıdırlar. Bu sayede işletmelerinin büyümelerine katkı sağlayabilir ve hedeflerine erişim sağlayabilirler. İnternet dünyasında başarılı olmanız için yardımcı olan firmamız en yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işletmenize artı değer kazandırıyor. Bunun için seo ve özellikle Google Seo çalışmasını tüm deneyimi ve tecrübesi ile size sunuyor. Etkili yapılan Google seo çalışması ilgili web sitesinin bulunma olasılığını arttırır ve bulunduğunuz sektörde başarılı olmanıza olanak sağlar.

Profesyonel Seo Çalışmasının Yararları

Seo çalışmasının başarılı bir şekilde yapılması ve bunun da sürekli olarak uygulanması işletmenizin satışlarının artmasına yardımcı olduğu gibi tanınma açısından da işletmenize yardımcı olur.

 • İnternet dünyasında tanınmanıza olanak sağlar.
 • Ürün veya hizmet satışınızın artmasına yardımcı olur.
 • İşletmenizin internet dünyasında bulunmasına olanak sağlar.
 • Geniş kitlelere adınızı duyurmanızı sağlar.
 • En iyi reklam çalışması olarak yer alır.
 • Marka değerinin oluşmasına imkan verir.

Neler Yapıyoruz

Seo ve Google Seo çalışması konusunda firmamız yenilikçi ve modern bir hizmet içeriği ile size destek sunar. Öncelikle kurumsal bir web siteye sahip olmanıza olanak verilir. Yapılan web sitesi seo uyumlu olduğu için arama motorlarında bulunma olasılığı da artar. Hem seo açısından hem de görsel şıklığa sahip olan web siteniz kullanıcı odaklı hazırlanır. Buda müşterilerinizin web sitenize karşı bağlılık oluşmasına yardımcı olur. Anahtar kelime analizi Google seo çalışması kapsamı içerisinde büyük önem taşır. Bunun için bulunduğunuz sektör analiz edilir ve en doğru anahtar kelime seçimi yapılır.

 • Site, sektör ve anahtar kelime analizi yapılır.
 • Markanıza özel seo stratejisi geliştirilir.

Bu aşamada web sitenizin trafiğinin artması için gerekli olan dijital pazarlama teknikleri ile de destek uygulanır. İşletmenizin büyüme hedeflerine katkı sağlamak istiyorsanız sunduğumuz hizmet içeriklerinden güvenle yararlanabilir ve farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Neden Seo Çalışması Tercih Edilmeli

Satışlarınızı arttırmak ve internet dünyasında aktif olarak yer almak isterseniz Google seo çalışması sizi arama motorlarında ilk sıraya yükseltir. İlgili anahtar kelimeler yardımı ile bulunmanıza yardımcı olur. Bu da sizi maddi açıdan kazanç sağlar ve satışlarınızın artmasına destek sunar. İnternette başarı isteniyor ise mutlaka bu hizmet içeriği ilet işletmenizi tanıştırmanız gerekir.

Doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi uzmanlık ve deneyim isteyen bir konudur. Tüm araştırmaların doğru bir şekilde yapılıp kaliteli bir seo stratejisi sizi başarıya ulaştırır. Bunun için firmamızı tercih ederek başarıya en doğru şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden Google Seo İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

Piyasada bir çok seo şirketi seo ajansı yada seo firması olmasına rağmen arasında doğruyu seçmenize yarayacak en önemli farklılık ; konu kendisi olduğunda ne kadar başarılı olduğudur.. Google arama sonuçlarında 1. Sayfada çıkan, yani kendi sitesine de doğru bir seo çalışması yapmış şirketlere güvenmelisiniz. Google seo yapıyorum diyen herkes aslında gerçekten seo yapmıyor.. Bunu aklınızdan çıkarmayın.. Adword reklamları ile ulaşılan yerler gerçek konumlar değildir.

Yandex Seo

Yandex Seo Nedir ve Nasil Yapılır.. Yandex e Özgün Arama Motoru Optimizasyonu Nedir Fiyat Kriteri Nedir ... Detaylar

Kurumsal Seo

Kurumsal Seo Nedir ? Firmalara Ne Katar.. Marka Değeri Nedir gibi sorulara yanıt bulabilir. Kurumsal Seo Konusunda Geniş Bilgi Birikimimizden Yararlanabilirsiniz.. ... Detaylar

Seo Fiyatları

Seo fiyatları hakkında detaylı bilgiler neye göre fiyatlandırdığımız ve fatura politikamız hakkında detayları bulabilirsiniz. Ayrıca İş Bitirme Garantisi Nedir Bu Sayfamızda Bulabilirsiniz. ... Detaylar

Seo Analizi ( Ücretsiz )

Web Sayfanıza Profesyonel Ekiplerimizce Seo Analizi Yapılmasını ve Detaylı Bir Rapor Sunmamızı İster misiniz ? Hemde Ücretsiz. Seo Analizi Hizmetimizle Emrinizdeyiz ... Detaylar

Seo Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya 3 Toplam Yorum Atıldı

 • avatar
  Abdurrahman ÖZEL
  02 / 10 / 2018

  merhaba seo hakkında makaleleriniz ve paylaşımlarınız çok güzel ama sadece googleda birinci sayfada çıkmak hakkında makale yazarmısınız.. ben sitemde gerekli değişiklikleri yaptım fakat 2. sayfada kaldım googleda birinci sayfada çıkmak için yada googleda birinci sırada çıkmak için ne yapabilirim ?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   03 / 10 / 2018

   Merhaba öncelikle Googleda birinci sırada çıkmak diye birşey söz konusu değil.. Yani yöntemi söz konusu değil.. Bunun sebebi birinci sıra alaka düzeyi en yüksek arama sonucunun yeridir. Sitene şu kodu eklersen siten orda çıkar gibi bişey yok. Fakat arama terimi hakkında en detaylı ve açıklayıcı içeriği oluşturursanız; Birinci sayfada yada birinci sırada çıkarsınız.. Bunu yakında bi makale ile anlatacağız. İlginize teşekkürler.

 • avatar
  Candan ÖZYURT
  17 / 11 / 2018

  merhaba anlatımlarınız çok güzel fakat ben sitemin incelenip seoya ne kadar uygun veya değil incelemek istemiştim. seo toolları yokmu sitenizde?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   17 / 11 / 2018

   Merhaba.. Normalde Bot Yazıp Sayfaları İnceletip Otomatik Puanlama Sistemi Yazmayı düşünüyorduk Fakat, Yapılan Botun insan gözü kadar detaylı inceleyemeceğini düşünerek vazgeçtik.. Yakında bir sayfa hazırlayarak o sayfa üzerinden gelen inceleme isteklerini ücretsiz olarak cevaplandıracağız. Çok yakında sayfa aktif olacaktır.

 • avatar
  Tuğba ÖZ
  10 / 12 / 2018

  merhaba sayın yetkili, web sitemi 4 sene önce bi firmaya yaptırdım mobil uyumlu değil. mobil uyumunun olmaması seoda çıkmasına engelmidir ? siten googleda hiç görünmüyor?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   10 / 12 / 2018

   Merhaba Tuğba Hanım, Web Sayfanızın Mobil Uyumlu Olmaması Başta Mobil Aramalarda Performansının Düşük Olacağı Anlamına Gelmektedir.. Fakat Web Tarayıcılarda Google Seo Anlamında Çok Büyük Bi Kayba Sebebiyet Vermez.. Siteniz Biraz Gerilerde Çıkabilir Ama Mutlaka Çıkar.. Web Sayfanız Hiç Çıkmıyorsa Teknik Bir Hata Yada BlackList Durumu Sözkonusudur.. Bize Telefon Numaralarımız Üzerinden Yada Ücretsiz Seo Analizi Sayfasından Web Sayfanızı Gönderirseniz İncelip Ücretsiz Olarak Bilgi Verebiliriz..

Yorum Yaz

Benzer Konular

Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Google Adwords Kalite Puanı
 • 31 / 05
  2018
İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?
 • 11 / 07
  2018
SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 09 / 12
  2018
Domain Yaşı ve Google Seo
 • 11 / 07
  2018
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA